Yhteystiedot

Kaskein Marja Oy


Portinkatu 4
53830 LAPPEENRANTA
puh. +358 (0)5 544 7900
email. info@kaskein.fi

Laskutusosoitteen löydät täältä.

Marjanpoimijoihin liittyvät palautteet
gsm. +358 (0)46 520
6400

Antaessasi palautetta yksittäisestä poimijaryhmästä, yritä ottaa ylös auton rekisteritunnus. Näin saamme pikaisesti yhteyden ko. ryhmään. Numeroon voi myös lähettää tekstiviestejä.

***************

Pekka Koivisto

Toimitusjohtaja
email. pekka.koivisto@kaskein.fi

Mikko Kaipia

Operatiivinen johtaja
mob. +358 (0)40 571 4339
email. mikko.kaipia@kaskein.fi

***************

Timo Kesti

Myynti, tuoteneuvonta
mob. +358 (0)44 358 6777
email. timo.kesti@kaskein.fi

Veijo Weeman

Keskusliike-, tukku- ja teollisuusmyynti
mob. +358 (0)50 531 3420
email. veijo.weeman@kaskein.fi

Tuomas Koskinen

Myynti
mob. +358 (0)44 712 9352
email. tuomas.koskinen@kaskein.fi

Tuoremarjojen myynti
email. tuoremarjat@kaskein.fi

Jaako Pyy

Tuoremarjojen osto ja myynti, Marjaportti Lappeenranta
mob. +358 (0)44 545 6022

***************

Eeva Kurkinen

Tuotantopäällikkö
mob. +358 (0)44 777 2487
email. eeva.kurkinen@kaskein.fi

***************

Timo Patrakka

Logistiikkapäällikkö
mob. +358 (0)44 771 7716
email. timo.patrakka@kaskein.fi

****************

Minna Äikäs

Myynti, laskutus, tuoteneuvonta
mob. +358 (0)500 553 217
email. minna.aikas@kaskein.fi

Laskuihin liittyvät tiedustelut ja huomautukset pyydämme lähettämään osoitteeseen reskontra@kaskein.fi

 

Risut ja ruusut

Voit ottaa yhteyttä joko info@kaskein.fi tai yhteydenottosivultamme tästä.


 

Links:trx for sale
trx australia
discount trx
trx buy
trx for sale
trx australia
trx australia